Tel:0212 592 88 88

Bizi Tanıyın

Bizi Tanıyın

Fatih Vaillant Servisi olarak alanında uzman teknik kadromuz ile uzun yıllardır kombi ve klima üzerine geniş çapta hizmet vermekteyiz. Firmamız her daim kesintisiz hizmet sağlayarak siz kullanıcıların yanında olmuştur. Siz tüketicilerin beklentilerine her daim hızlı bir şekilde yanıt vererek kaliteli hizmeti evlerinize getirmekte olan firmamız bu anlamda en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sırayı almaktadır. Bizi Tanıyın ; Kurumsal firma olarak hizmet sektöründe yer alan firmamızın ilk önceliği her zaman tüketici memnuniyeti olmuştur.

biz-kimiz

sektorde fatih vaillant

Fatih Vaillant Kombi Klima Servisi hizmet kalitesi ile öncü firmalar arasında gelir. Her daim çözüm odaklı çalışarak kullanıcılarımızın beklentilerine hızlı ve kalıcı çözümler sağlamakta ve tüketici memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Tüm çalışan teknik personelimiz ve müşteri temsilcilerimiz ile sizlere sorunsuz hizmet sunabilmek için günün her saati çalışmaktayız. Bu anlamda üstün hizmet sunan firmamız her zaman ilk sırada tercih edilmekte. Bizi Tanıyın ; Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden dolayı sizlerden gelen teşekkür telefonları bizleri oldukça mutlu etmektedir. Kombi ve klima kullanıcılarının yaşamış olduğu sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşması servis olarak önceliğimizdir. Bu anlamda uzman teknik kadromuz ile yerinde servis imkanı sunularak hızlı ve kaliteli servisi kullanıcılarımızın ayağına getirmekteyiz. Servisimiz ile iletişime geçmeniz durumunda sizlerde vermiş olduğumuz kalite standartlarında ki hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizden hizmet alan diğer kullanıcılar gibi sizlerde hızlı ve kaliteli servis imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fatih Vaillant Servis olarak hep kendini yenileyen ve yaşanılan sorunlar karşısında kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Özel servis olarak hizmet veren firmamız bu anlamda tüm çalışanlarımız alanında uzman kişilerden seçilmekte olup sizlere sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımız her daim telefonun başında sizlerden gelen çağrılara en hızlı şekilde yanıt vererek sizlere yardımcı olmaktadır. Bizi Tanıyın Bizlere günün her saati ulaşın sizler karlı çıkacaksınız…