Tel:0212 592 88 88

Evime Uygun Vaillant Kombi Hangisi

Evime Uygun Vaillant Kombi Hangisi

Evime Uygun Vaillant Kombi Hangisi ; Kombi dairelerimizde yer alan ısıtıcı cihazların başında gelir. Kombi kullanmak isteyen tüketiciler bu cihaza sahip olmadan önce yapması gereken ya da dikkat etmesi gereken bazı şeyler vardır. Fatih Vaillant Servisi yıllardır kombi firması olarak kombi alanında hizmet sunmuş bir firma olarak sizlere Vaillant kombi seçimi konusunda yardımcı olacağız. Sunacağımız bilgiler sizleri her zaman için doğru kombiye yönlendirecektir. Bu nedenle de Vaillant kombi alırken dikkat edilecekleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Vaillant kombi seçerken yapılacaklar videosunu izleyerek de bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Evime Uygun Vaillant Kombi Hangisi ; Vaillant Kombi almadan önce yapılacak birçok şey vardır aslında. Sizler bu önerileri dikkate almazsanız sorun yaşarsınız. Çünkü dairenizi ısıtacak kombiye ulaşmanız güç olabilir. Mesela kombi almadan önce neler yapılmalı ya da neler yapmanız gerekir sizlere bu konuda bilgiler sunalım. Kombi almadan önce ilk başta binanızda baca kanalı var mı diye bakın. Olur da bacalı kombi almak isterseniz ve binanızda baca çıkışı olmazsa kombiyi kullanamazsınız. Çünkü binada baca çıkışı olmadan kombi bağlantısı yapılamaz. Bu özellik binanızda söz konusu ise baca tip kombi almalısınız. Binanızın özelliğini öğrendikten sonra daireniz kaç metrekare bunu öğrenin. Dairenizin metrekaresine göre kombi seçimi yapmazsanız hem ısınmada hem de dairenizi ısıtmada güçlük çekersiniz. Dairenin metrekaresine göre yapılan seçimler sağlıklı sonuçların alındığı seçimlerdir. Mesela daireniz büyükse ne hermetik ne de bacalı kombi seçmelisiniz. Büyük olan dairelerde kullanılması gereken Vaillant kombi yoğuşmalı kombidir. Bu nedenle de seçimleriniz bu tip kombiden yana olmalıdır.

kombi-secimi

kombi secimi

Kombi alırken işte bu özellikler önemlidir. Evime Uygun Vaillant Kombi Hangisi konusu ile alakalı sizleri bu şekilde bilgilendirebiliriz. Kombi aldıktan sonra montajını kendiniz yapmayın ya da işin uzmanı olmayan kişilere yaptırmayın. Çünkü kombi almak önemli bir iştir ve montajı kombi seçiminden daha önemlidir. Montajı yanlış yapılırsa ya da uzman tarafından yapılmazsa gaz onay belgesini de alamazsınız kombi açılışı da yapılamaz. Bu sebeple de sorunlar yaşarsınız. Kombi montajında uzmanından yardım isterseniz de sorun ya da sıkıntı yaşamadan işlem tamamlanmış olur. Kombi alma konusunda hala aklınızda soru işaretleri varsa Fatih Vaillant Servisi‘ni arayabilirsiniz.